Az ifinek nem sikerült

Tegnap délután az őszi szezon második helyezett Kozármisleny ifi csapata érkezett Marcaliba a tavaszi szezon első bajnoki fordulójára. A Marcali VSZSE a harmadik helyen zárt az ősszel, de ellenfelük közel 10 ponttal előz meg minket a tabellán. A második félidőt láttam, és benne szép dolgokat a lányaink részéről, de a győzelemhez ez kevés volt.

Szántó Angéla: Nagyon várták már a lányok az első mérkőzést, szerintem túl is izgulták kicsikét. Mindenképpen pozitívum, hogy az őszi mérkőzéshez képest most szorosabb eredmény született. A lőtt gólok tekintetében van egy kis hiányérzetem.

Marcali VSZSE – Kozármisleny SE ifi 18-26 (9-15)

Góllövőink: Palacskó Zorka 5, Pusztai Lili 4, Pfluger Amelita, Légrádi Emese, Kisgyura Száva 2-2, Skellecz Dorka, Németh Zsóka, Megyeri Zsófia 1-1.