Döntetlen Keszthelyen

A Gimis szalagavató miatt előrehozták a hétvégi bajnoki mérkőzést csoportunkban, a női ifjúsági bajnokságban. A Marcali VSZSE leányai a Vonyarcvashegy SE ellen mérkőztek, és döntetlenre hoztak egy győztes mérkőzést, a szünetben 9 (!) góllal vezettek … Ez van 🙁 Csapatunk befejezte az őszi szezont, folytatás tavasszal.

Vonyarcvashegy – Marcali VSZSE 27-27 (8-17)

Szántó Angéla: A mérkőzés 50. percéig jól játszottunk, folyamatosan több góllal vezettünk. Ettől a percről kezdve kihagytuk a helyzeteinket, többször voltunk emberhátrányban, volt, hogy kettős hátrányban játszottunk, kaptunk 5 hétméterest. Nem sikerült semmi.

Góllövőink: Pusztai Lili 6, Palacskó Zorka 4, Hennel Bora, Pfluger Amelita, Megyeri Zsófia, Németh Zsóka 3-3, Kisgyura Száva, Borbély Bori 2-2, Skellecz Dorka 1.