Egy győzelem-egy vereség

Junior kosárlabda csapatunk két mérkőzést játszott a hétvégén. Pénteken Szombathelyre utaztunk, ahol egy nagyon jó első félidőt követően a harmadik negyedre sajnos elfáradtunk.

Ángyán Márk és Gaál Patrik ponterős játékának köszönhetően még 32:26 volt a második játékrész végén az eredmény a javunkra, de pontatlanná váltak dobásaink, és ellenfelünk gyors támadásokkal megfordította a mérkőzést, így 80:58-ra vereséget szenvedtünk.

Vasárnap a pápaiakat fogadtuk. Itthon kitartott a lendületünk a mérkőzés végéig, a tíz fős csapatunkból heten pontszerzésben is hozzá tudtak tenni a győzelmünkhöz a nagyon jól összeállt zóna védekezésünk mellett. A győzelem a CSAPATÉ volt, mindenki kivette a részét belőle.Gratulálok! Tovább!