Hatalmasat küzdöttünk, de sajnos kikaptunk …

Tegnap délután a Siófok KC U22 csapatát fogadtuk az NB2 -es bajnokság 5. fordulójában. Nagyon kellene már csapatunknak egy siker, és erre tegnap a második félidei játékuk alapján megvolt az esélyünk.

Az első félidő 24. percében már 11 góllal (10-21) vezettek a vendégeink, de a VSZSE nem adta fel. a második félidő 44 percében már csak egy góllal vezettek (25-26), de aztán sajnos 32-34 arányban kikaptunk.

Marcali Város Szabadidő SE – Siófok KC 32-34 (15-21)

Feltétlenül meg kell említenem Szabadi Szimonetta nagyszerű gólerős játékát, 10 góllal terhelte meg a Siófok kapuját, Urbán Edina 7, Duzsik Niki 5 gólját. Krajczár Ibi a kapuban nyújtott kiemelkedő teljesítményt!

Következik három idegenbeli mérkőzés, sorrendben Nagyatád (IV.) Dunaújváros (V.) PEAC (II.) majd az első hazai a Rákosmenti KSK (VII.) ellen november 20. -án. Hajrá VSZSE!