Ma délután a Kiss László Városi Sportcsarnokban játszották le a Baranya-Somogy Vármegyei Női Kézilabda Bajnokság 7. fordulóját. A Marcali VSZSE leányai magabiztos 12 gólos győzelmet arattak a vendég Komlói NKE ellen gratulálok!

A következő mérkőzésünk is itthon lesz a `BB` Sport Club Balatonboglár ellen 2023.11.18. 16:00. Jövőheti ellenfelünk közvetlenül előttünk a 3. helyen áll a bajnokságban jelenleg. Fontos lenne legyőzni őket! Hajrá VSZSE!

Szántó Angéla: Jó védekezés jellemezte a meccs egészét, Kiara az első félidőben 58%-kal védett, míg Hanna a második félidőben 44%-kal. Az első félidőben a támadásaink hatékonyabbak voltak, mint a mérkőzés második felében. A mérkőzésen minden játékosunk pályára lépett, s mindannyian éltek is a lehetőséggel.

Gratulálok a lányoknak a győzelemhez!

Marcali VSZSE - Komlói NKE 30-18 (21-7)

Góllövőink: Légrádi Emese 8, Palacskó Zorka, Gulyás Réka 4, Hennel Bora, Megyeri Zsófia 3, Szilágyi Lilla, Szabó Emese, Skellecz Dorka 2, Horváth Dominika, Benkő Szonja 1.

Képek: Korcsog Bálint