Ma a Marcali VSZSE női kézilabdacsapata Budapesten a Rákosmenti KSK csapatával mérkőzött az NB2 -es bajnokság Dél-Nyugati csoportjának 20. fordulójában.

Csapatunk az elsőfélidőt 4 gólos hátránnyal fejezte be, a második félidő 52. percére ledolgozta a hátrányt és átvette a vezetést. Sajnos nem sokáig örülhettek az eredménynek, a Rákosmente egyenlített, majd 1 góllal győzött. Rákosmenti KSK – Marcali VSZSE 28-27 (15-11)

Ifi csapatunk Csurgóra látogatott és sajnos kikapott.

Szántó Angéla: Ma a Csurgónak szinte minden sikerült. A védekezésünk nem igazán állt össze, sok gólt kaptunk a hatosról. Támadásban több technikai hibát vétettünk, amit az ellenfelünk rendre kihasznált. Mindenképpen említést érdemel, hogy Szilágyi Lilla 7 akció gólt lőtt, ami az eddigi pályafutását tekintve a legjobb teljesítmény.

Csurgói NKC – Marcali VSZSE 36-30 (18-14)

Góllövőink: Pfluger Amelita 9, Szilágyi Lilla 7, Palacskó Zorka 5, Skellecz Dorka, Németh Zsóka 3, Szabó Kiara, Hennel Bora, Szabó Emese 1.