A papírforma nekünk kedvezett, de én mindig a papírformától félek… néha elbizakodottá teszi az esélyest, és ilyenkor „vérszemet kap” az esélytelenebb.

Ma kora este a Kaposvölgye LUE volt a Baranya-Somogy Vármegyei Női Kézilabda Bajnokság 14. fordulójában a Marcali VSZSE csapatának az ellenfele. Vendéglátóink a bajnokság tabellájának utólsó előtti 9. helyén áll, mi a negyediken.

Csapatunk 8 góllal vezetett félidőben (11-19), majd a második félidőben tovább javított és 15 gólos különbséggel nyert (24-39) gratulálok. Jegyzőkönyv!

capture 20240322 215100

Szántó Angéla: Nehezen lendültünk játékba, de az első félidő felétől már mi irányítottuk a pályán történteket. Jó védekezés, gyors támadásvezetés, pontos befejezések jellemezték a játékunkat. Kapusaink ismét jól védtek. A csapat minden játékosa hozzátett a győzelemhez. Gratulálok a lányoknak a győzelemhez.

A góllövő listát a 14. fordulót követően is Légrádi Emese vezeti 133 góllal! Gratulálok!