Két év után ismét Megyei Grand Prix Sakkverseny került megrendezésre Kéthelyen. Több mint 90 fő vállalta a 7 forduló megpróbáltatásait. Somogy Megyén kívül Nagykanizsáról is szép számmal érkeztek sakkozók.

A legidősebb Papp Ferenc és a legfiatalabb Bihary Cecília között 69 év korkülönbség volt .A három csoportban a legkisebbeknél volt a legmagasabb létszám több mint 40 fő. Kéthelyi sakkszakkör fiataljai jó pár érmet és oklevelet nyertek.

C csoportban Nagy Mia és Nemes Oliver Bronzérmet vihettek haza. Verbovszki Maja és Weirauch Aurelia negyedik, Dombi Mathias ötödik helyen végeztek B csoportban.Császár Anett aranyérmes, Császár András, Váradi Boglárka, Tamás Bálint ezüstérmet kaptak. Tamás Zsófia és Baranyai Bence bronzérmet érdemeltek pontjaikért. Az A csoportban Garai Tamás Balatonberényi sakkcsapatvezető megérdemelten vihette haza Kupáját. Tamás veretlenül fél pont előnnyel nyerte a versenyt.