A Kosárpalánta Bajnokság 2. forduló Délnyugati Csoportja egyik helyszíne a marcali Kiss László Sportcsarnok volt.. A Marcali VSZSE Kosárlabda Szakosztályát két korosztályban a Mikszáth Iskola emeltszintű testnevelési csapatai képviselték.

Az 1. osztályosok versenyében három csapatból csak kettő jelent meg. Míg az 1. fordulót nagy fölénnyel nyerte csapatunk, a mai versenyen szoros eredmény született. A 9 versenyszámból ötöt nyertünk és négyet a vendég RICSILLA Teskánd.

A 2. osztályosok versenyében hat csapat versenyzett. Megismétlődött az első forduló eredménye, a Marcali VSZSE-Mikszáth csapata a 3. helyen végzett a Körmendi Törpördögök és a KWBC Körmend csapatai mögött, megelőzve a RICSILLA Teskánd, RICSILLA Becsehely, RICSILLA Salomvár csapatait.