Kikapott a serdülő csapatunk

Tegnap Siófokon járt a Marcali VSzSE serdülő kézilabda csapata és vereséget szenvedett a vendéglátóktól. Siófok – Marcali 31-20 (15-11)

Szántó Angéla értékelése: A mérkőzésen nem tudtuk ugyanazt a játékot nyújtani, amit Marcaliban a Siófok ellen. Az első félidőben 21 percig egyenlő partnere voltunk az ellenfélnek, utána kaptunk 2 db kétperces büntetést, amikor az ellenfél kihasználta a hibáinkat és előnyre tudott szert tenni. Amint mondani szokás, bent maradtunk az öltözőben, így a Siófok növelhette előnyét. Sok hibával tarkítottan játszottunk, az ellenfél ezeket gólokkal büntette. A második félidőben is voltak nagyszerű megoldásaink, amik előrevetítenek a jövőt illetően. Levonjuk a tanulságokat és a következő meccsre koncentrálunk. Góllövőink: Borbély Lili 9, Hajdu Henrietta 7, Senoha Kitti 2, Álmos Eszter, Jasek Dominika 1-1.