SPR 1192

Kikapott az ifi …

Ma délután a Városi Sportcsarnokban játszotta le a tavaszi forduló harmadik mérkőzését a Marcali VSZSE női junior csapata a Vasas ellen. Csapatunk súlyos vereséget szenvedett a vendégektől. Eredmény: Marcali VSZSE – Vasas SC 20-41 (10-16)

Szántó Angéla nyilatkozata: Az első félidőben jól kezdtünk, ott voltunk a Vasas nyomában. Ezt követően valami történt a csapattal, nem sikerült megvalósítani az elképzeléseinket. A Szabó Esztert kell megdicsérnem, akinek a játékával, hozzáállásával és lőtt hat góljával vagyok elégedett. A kapusaink is jól teljesítettek annak ellenére, hogy ennyi gólt kaptunk. A csapatot megzavarta az, hogy a Bogira (Hanusz Boglárka) külön kiálltak. és ezt a szituációt az egész mérkőzés során a megbeszéltek ellenére sem tudtuk megoldani. További képek!