Kosaras

Kosárlabda eredmény …

A Dombóvár vendégeként folytattuk a bajnokságot. A hazai csapat kezdte jobban a meccset 7 pontos előnyt szereztek. A második negyedben sikerült labdákat szereznünk Tóth és Bauer által jól fejeztük be támadásainkat ezzel 1 pontra zárkóztunk a félidőre.

A 3. negyedben felváltva estek a kosarak Kiss és Csobod jó megoldásaival azonban sikerült átvenni a vezetést majd megint a hazaiak zártak 1 pontos előnnyel (67-66). A záró játékrész utolsó 3 percéig kiegyenlített volt a játék (85-81)majd egymás után elkövetett hibáinkat kihasználva a nézők buzdításával élve 13-0 –ás lerohanással eldöntötte a meccset a Dombóvár. Negatív hatással volt a mérkőzés kimenetelére hogy 1-es 2-es poszton volt meghatározó hiányzónk (Lovas) és sérülés is (Magyar) így behatárolódtak variációs lehetőségeink, ez is okozta hogy a végén szétesett elfáradt a csapat.

Dombóvári Kosársuli KE-Marcali VSZSE 98-83 (28:21,19:24,20,21:22,31:17)