kosaras

Kosárlabda Regionális Junior Döntő Körmend

U 18-as kosárlabda csapatunk az alapszakaszt követően második helyen végzett a csoportjában, így bekerült a nyugati régió négyes döntőjébe, melyet Körmenden rendeztek meg. A résztvevők közül a soproni, és a körmendi együttes kiemelkedett, NB I-es csapatok utánpótlásai, mint várható volt az első két helyen ők osztoztak.

Első mérkőzésünket a Soproni Sportiskola ellen játszottuk, ahol a fizikálisan, és technikailag is előrébb tartó ellenfelünk nyert. A harmadik helyért a Pápai KC következett. Két egyforma képességű csapat találkozott. Végig kiélezett volt a küzdelem, felváltva vezettek a csapatok. A rendes játékidő végén 79:79 volt az eredmény, így öt perces hosszabbítás következett. A pápaiak a legrosszabbkor találtak be távolról is, kaptunk három hárompontost, így 4 pontos vereséget szenvedtünk. A fiúkat mégis dicséret illeti a negyedik helyezésért is, színvonalas mérkőzést játszottak, szép eredmény, hogy bejutottunk a döntőbe.