c0372632df0fdb59aeab8ac80bbda368

Marcali VSZSE – Mohácsi TE kézilabda NBI/B női junior 36:34 (24:22)

Újabb két pont a sorozatban ötödször győztes junior kézilabda csapatunknak! Nagyszerű sorozat és remélem a jövő héten, Pécsen sem szakad meg! Gratulálok lányok!

Balogh Bea nyilatkozata:

Én nagyon reméltem, hogy itthon hazai pályán legyőzzük a Mohácsot, már csak azért is mert az ősszel idegenben is tudtunk győzni ellenük. Az első félidőben talán egy kicsit gyengébb volt a védekezésünk a megszokottnál, jelzi ezt az is hogy elég sok gólt kaptunk. Viszont gólokat is tudtunk dobni és két gólos előnnyel fordultunk.

A második félidőben folyamatosan 2-3 góllal vezettünk, feljavult a védekezésünk. A kapuban a Dodó (Bán-Farkas Dorottya) teljesítménye is jobb lett, ezzel tudtuk ezt a mérkőzést megtartani. A junioroknál is észrevehető volt a fáradság, ebben a nagy melegben. Próbáltam többet cserélni, de azért ez nem egyszerű. Ma is elégedett voltam a Betti (Kuti Bettina) játékával lőtt hét gólt. Mindenképen dicséret illeti az Esztit (Szabó Eszter) aki nyolcszor volt eredményes az első félidőben. Képek!