SPR 3308

Marcali VSZSE – Szent István Építők SC junior leány kézilabda 18-38 (11-18)

Az NBI/b junior (ifi) bajnokság második helyezett csapatát fogadtuk ma délután a Városi Sportcsarnokban a szezon utolsó mérkőzésén. Sajnos vereséget szenvedtünk. Marcali VSZSE – Szent István Építők SC 18-38 (11-18)

Szántó Angéla nyilatkozata: „Az első félidő közepéig jól tartottuk magunkat, és a megbeszéltek szerint játszottunk. Azt gondolom, hogy meg is leptük egy kicsit az ellenfelünket. Sajnos a „legrosszabbkor” kihagytunk egy hétméterest, ezt követően hibát-hibára halmoztunk. Leindítottak minket, ami visszavetett minket a játékban. A második félidőben viszont már az érvényesült, amit a Szentistván akart. A mi játékosaink küzdöttek, hajtottak, de ez kevés volt. Említést kell tennem Hanusz Boglárkáról, aki 10 gólt dobott ezen a mérkőzésen. Boginak a héten vették le a rögzítést a kezéről. Három hete nem játszott, el volt törve az ujja. Az Ő teljesítménye mindenképen dicséretet érdemel! A csapatra visszatérve, a küzdés, hajtás dicsérendő, de nem „görcsösségbe” kell átmenni, hanem a szándékot a javunkra kell fordítani. „ Képek!