kezilabda-45

PTE-PEAC – Marcali VSZSE női NBI/B kézilabda 25-27 (13-14)

Nagyon fontos két pontot szerzett a Marcali VSZSE idegenben. A pécsi csapat előttünk van a tabellán, idegenbeli győzelmünk nagyon kellett a csapatnak! Gratulálok!

Balogh Bea nyilatkozata: „Nagyon örülök az eredménynek, hogy tudtunk két pontot szerezni. Igazából azt gondolom összességében ma mint csapat funkcionáltunk jól! Nem annyira az egyéni teljesítmények domináltak, hanem a csapat együtt jól dolgozott védekezésben és támadásban is. Az Ági (Győri Ági) nagyon jól védett, azt hiszem ez volt a legfontosabb az első és a második félidőben is. A második félidőben váltottunk a védekezésben, megfogtuk az ellenfél addig legeredményesebb játékosát, és onnantól kezdve megtudtunk „lépni”. A félidő 16-18 percében már 24-16 is vezettünk. Azt gondolom végig „uraltuk” a mérkőzést, jól játszottunk. Ha ki kell emelnem valakiket a kiváló csapatmunkából, akkor az Győri Ágit, a Major Andreát, a Balogh Piroskát és a Balogh Manyit említeném. Még annyit mondanék, hogy az ifi játékos Hanusz Boglárka is játszott a csapatban, és dobott három gólt! „