Felkészülési mérkőzés tegnap este

A Marcali VSZSE tegnap este az NB2 -be frissen feljutott RKC Alsóörs csapatát fogadta felkészülési mérkőzésen. Ellenfelünk majd a NBII. Észak-Nyugati csoportjában mérkőzik. Eredmény: Marcali VSZSE : RKC Alsóörs 27:34 (14:15)

A vereséghez hozzátartozik, hogy nálunk a második félidőben jobbára a fiatalok játszottak – hozzáteszem jól – , nálunk pedig többen betegség miatt nem játszottak, illetve az Edina is csak egy félidőt. A szerencsével is hadilábon álltunk, mert 6 db 7 méterest kihagytunk. Egyszóval jó és hasznos mérkőzés volt a felkészülés szempontjából.

Még két felkészülési mérkőzésünk lesz itthon: 2021. 09.07. MARCALI- NAGYATÁD; 2021. 09. 09. MARCALI- PEAC. A bajnokság első hazai mérkőzése szeptember 25. -én az elmúlt szezonban még NBI/B -s Szekszárdi FGKC ellen.