A LU19 III. osztály - LU19 III. osztály- F csoportjában a 19. fordulót játszották tegnap a Kiss László Városi Sportcsarnokban. Marcali VSZSE - Rinyamenti KC SE Nagyatád 33-43 (15-16) Képek: Szován Gábor

Szántó Angéla: Jól kezdtük a mérkőzést, rögtön az elején vezettünk három góllal. Aztán a félidő során hol mi, hol a Nagyatád vette át a vezetést. Kapusaink az első félidőben nagyszerűen védtek. Aztán valami történt a szünetben, mert a második félidőre mintha egy másik csapatot küldtem volna fel a pályára. HIbáinkat, kb. három mérkőzésre való technikai hibát vétettünk, ellenfelünk kihasználta. A félidő közepére egy gólra sikerült felzárkóznunk, azonban utána megint eladtuk a labdákat, amelyekből a Nagyatád könnyű gólokat szerzett.

Góllövőink: Légrádi Emese 15, Palacskó Zorka 6, Kisgyura Száva 5, Szilágyi Lilla 4, Benkő Szonja 2, Szabó Emese 1.